Burcu Esmersoy Nihat Odabaşı'na sitem etti!

Sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Mersin’de bir AVM'de düzenlenen moda günleri etkinliğine katıldı.

Magazin

Burcu Esmersoy Nihat Odabaşı'na sitem etti! Etkinlik kapsamında fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ile özel bir söyleşi yapan Burcu Esmersoy, şu ana kadar Nihat Odabaşı’nın objektifi karşısına geçmediğini dile getirerek, "Türkiye’de en özel isimler, en güzel kareler hep onun makinesinden çıktı. Sevgili Nihat Odabaşı beni de çeker misin, lütfen?" diye sitem etti.

Gülerek sahneye çıkan Odabaşı ise, "Senin gibi güzel bir kadının fotoğraflarını çekmek benim için büyük mutluluk" diyerek, en kısa zamanda Esmersoy’un fotoğraflarını çekeceğini söyledi.

Güzel sunucu, evliliğiyle alakalı sorular üzerine özel hayatında her şeyin yolunda olduğunu ve çok mutlu olduğunu belirtti. Burcu Esmersoy, moda hakkında yöneltilen bir soruya da, ‘Ben o sene neyi beğenmiyorsam mutlaka o moda oluyor ve ben de moda olduğu için giyiyorum. Yani aslında modayı biraz da ben belirliyorum" şeklinde esprili bir dille cevap verdi.

Gerçekten 14 bin TL kira mı ödeyecek?

Gerçekten 14 bin TL kira mı ödeyecek?Burcu Esmersoy: Çocuk korkumu yendim!

Burcu Esmersoy: Çocuk korkumu yendim!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: