Burcu Esmersoy taşındı!

Bir süredir otelde kalan Burcu Esmersoy, sonunda hayalindeki evi buldu. Göktürk'te 4 katlı bir villaya taşınan sunucunun kirası ise tam 14 bin TL.

Magazin

Burcu Esmersoy taşındı! Berk Suyabatmaz’la evlendikten sonra Emirgan’daki evinden taşınarak kısa bir süreliğine bir otele yerleşen Esmersoy, sonunda hayalindeki eve kavuştu. Akşam'da yer alan habere göre; Suyabatmaz ile Esmersoy, otel odasından ayrılarak Göktürk’te 4 katlı lüks bir villaya taşındı. Yeni yuvalarında her şeyi istedikleri gibi dizayn etmeye özen gösteren çift, bu hayalleri için kesenin ağzını da açtı.

Ünlü çift, aylık 14 bin TL’ye kiraya çıktı. Şehrin karmaşasından kaçarak doğayla iç içe kalmak isteyen sunucu, evin dekorasyonuyla da yakından ilgileniyor. Lüks villasının içini yeni eşyalarla döşemek isteyen Esmersoy, bu hevesi için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Sunucu, bugünlerde ev eşyaları satan mağazaları gezerek fikir alışverişinde bulunuyor.

Burcu Esmersoy ev bulamadı, otele yerleşti!

Burcu Esmersoy ev bulamadı, otele yerleşti!Burcu Esmersoy: Çocuk korkumu yendim!

Burcu Esmersoy: Çocuk korkumu yendim!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: