Burcu Esmersoy'dan itiraf!

Burcu Esmersoy, Hello dergisine verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Burcu Esmersoy'dan itiraf! Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz yıl iş insanı Berk Suyabatmaz ile New York'ta dünyaevine girmişti. Çift, 15 Mayıs'ta evliliklerinin 1. yılını kutlamıştı. Esmersoy, Hello dergisine verdiği röportajda evliliği hakkında şu ifadelere yer verdi:

Eşi, Burcu Esmersoy için kesenin ağzını açtı!

Eşi, Burcu Esmersoy için kesenin ağzını açtı!"Evlilik güzel gidiyor. Flört dönemindeki gibiyiz. Henüz çocuk da olmadığı için bir şey anlamış sayılmayız. Çok erken yaşta aile hayatını kaybetmiş biri olarak sıcak bir yuva en çok hasretini çektiğim konuydu. Geçmişte bu özlemin yanlış yer ve zamanlarda baskın olması yüzünden zarar gördüm. Şu an içinde bulunduğum evlilik benim için çok kıymetli."

Güzel sunucu eşi Berk Suyabatmaz hakkında ise "Bence dünyanın en güzel ve en içten gülen adamı benim kocam. Ben olmama, kendim gibi olmama izin verdiği için de çok farklı bir yerde" ifadelerini kullandı.

Burcu Esmersoy'u sinirlendiren açıklama!

Burcu Esmersoy'u sinirlendiren açıklama!Burcu Esmersoy harekete geçti!

Burcu Esmersoy harekete geçti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: