Burcu Esmersoy'dan takipçilerini mest eden paylaşım!

Berk Suyabatmaz'dan 2 Eylül'de anlaşmalı olarak boşanacak olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un sosyal medya hesabından pembe elbiseleriyle yaptığı son paylaşımlar, takipçileri tarafından çok beğenildi.

Magazin

Burcu Esmersoy'dan takipçilerini mest eden paylaşım! Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz evliliklerini sonlandırma kararı almıştı. Çift, 2 Eylül'de hakim karşısına çıkacak. Boşanma öncesi ABD Los Angeles’ta stres atan güzel sunucu, pembe kıyafeti ile yaptığı paylaşımla beğenileri topladı. Güzelliği ve fit haliyle dikkatleri üzerine çeken Esmersoy'un "pembenin 50 tonuna hazır mıydınız" notuyla yaptığı paylaşım kısa sürede binlerce beğeni topladı.

Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne?

Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz ayrılığının gerçek nedeni ne?
Aralarında Deniz Akkaya, Tülin Şahin ve Başak Parlak gibi ünlü isimlerin de bulunduğu bir çok Instagram kullanıcısı Esmersoy'un bu paylaşımını yorum yağmuruna tuttu. Bir takipçisi, “Size yakışmayan bir renk var mı bu alemde, bayıldım, nasıl tatlılık" ifadesini kullandı.


Burcu Esmersoy da boşanıyor!

Burcu Esmersoy da boşanıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: