Burcu Esmersoy'u sinirlendiren açıklama!

Oyunculuğu bıraktıktan sonra yaptığı tepki çeken paylaşımlarla gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt'un son paylaşımı Burcu Esmersoy'u sinirlendirdi. Alakurt'un açıklamasını paylaşan güzel sunucu, "Pardon, bu kim ya?" notunu düştü.

Magazin

Burcu Esmersoy'u sinirlendiren açıklama! Adanalı dizisi ile ünlenen ve ardından oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt, dün gecce sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşım yapmıştı.

Burcu Esmersoy harekete geçti!

Burcu Esmersoy harekete geçti!Alakurt'un, “Türk kadınları”yla ilgili “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)" yazması üzerine bir tepki de güzel sunucu Burcu Esmersoy'dan geldi.

Burcu Esmersoy'dan bebek açıklaması!

Burcu Esmersoy'dan bebek açıklaması!Esmersoy, Instagram'ın hikaye kısmında Alakurt'un açıklmasını paylaşarak, “Pardon, bu kim ya?” yazdı.

İşte o paylaşım:


Burcu Esmersoy'un bebek totemi!

Burcu Esmersoy'un bebek totemi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: