BURCU ESMERSOY'U UTANDIRAN SORU

Burcu Esmersoy'a, sevgilisini öpmesi hatırlatılınca zor anlar yaşadı...

Magazin

BURCU ESMERSOY'U UTANDIRAN SORU Yüksel Aytuğ’un hazırlayıp sunduğu Medyatik'in bu haftaki konukları, Türkiye'nin en güzel bayan spor spikerleriydi. Sunucu Aytuğ'un Burcu Esmersoy'a özel hayatıyla ilgili sorduğu soru, ünlü spikeri utandırdı. Aytuğ, Esmersoy'a adının magazin olaylarıyla anılmasının mesleği açısından bir hadikap olarak görüp görmediğini sordu ve geçtiğimiz yaz Çeşme'de sevgilisiyle kumsalda öpüşmesinin basın tarafından görüntülendiğini hatırlattı. Utancını gizleyemeyen Esmersoy, 'ben heralde bir noktada hata yaptım diye düşünüyorum. Ama hangi noktada hata yaptığımı çok da fazla bilmiyorum' karşılığını verdi.

Okan Böyülgen'in geçen hafta, Burcu Esmersoy için "Burcu'ya tahammülüm yok, bence hiç güzel değil" sözlerinin ardından, Burcu Esmersoy şöyle yanıt verdi: "Ben de kendimi güzel bulmuyorum, ortaya çıkıp güzel bir kadınım demedim. Bence benimle ilgili bir sıkıntısı yok. Beni güzel bulan insanlarla sıkıntısı var."

Esmersoy, Yüksel Aytuğ'un "Okan mı? Beyaz mı?" sorusuna da "zeki, çevik ve ahlaklı olduğu için Beyaz" cevabını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: