Burcu Esmersoy'un aşk yatırımı!

İş adamı Berk Suyabatmaz'la aşk yaşayan sunucu Burcu Esmersoy, sevgilisiyle gittiği New York’ta 1 milyon dolarlık daire alıyor.

Magazin

Burcu Esmersoy'un aşk yatırımı! Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Berk Suyabatmaz'la beraber ABD'ye gitti. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Suyabatmaz'ın New York'taki evinde kalan güzel sunucu, gayrimenkul konusunda birçok tanıdığı olan sosyetik sevgilisinin tavsiyesiyle Manhattan bölgesinden daire almak için harekete geçti.

New York'u adeta avucunun içi gibi bilen Berk Suyabatmaz'la birçok daire gezen Esmersoy, değeri 1 milyon dolar olan 2 odalı daireyi çok beğendi. Türkiye'nin en çok kazanan sunucu ve Reklam yüzlerinden biri olan Esmersoy'un, ABD'den dönmeden evin resmi işlemlerini tamamlayacağı öne sürüldü.

2012'DE REKORTMEN OLMUŞTU

Yaklaşık 2 saatlik sunuculuk için 70 ile 100 bin TL arasında ücret alan ve birçok reklam filminde rol alan Burcu Esmersoy, 2012 yılında vergi rekortmenleri arasına girmişti.

KAYNAK: takvim.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: