Burcu Esmersoy'un tek şikayeti kaz ayakları!

Burcu Esmersoy verdiği bir röportajda estetik yaptırdığı yönünde çıkan haberleri yalanladı. Esmersoy, "Yüzüme hiçbir şey yaptırmadım. Kaz ayakları dışında beni rahatsız eden bir şey yok" dedi.

Magazin

Burcu Esmersoy'un tek şikayeti kaz ayakları! Burcu Esmersoy, Marie Claire Dergisi’ne verdiği röportajda sözel hayatına dair merak edilenleri anlattı.

İşte Bucu Esmersoy'un açıklamalarından öne çıkanlar...

“Kendimde büyük değişiklikler hissediyorum. En büyük sıkıntım kadın olmayı becerememekti. Sektörde 20 yıldır tek başıma ayakta durmaya çalışıyorum. Aile hayatımın getirdiği zorluklar da vardı. Bundan kaynaklı gerginlikler oldu. Yorulmuştum, ama sıyrıldım. Artık daha rahat ve mutlu bir kafa yapısındayım.”

Şimdi hiçbir şeyi içimde tutmuyorum. Her şeyi anında söylüyorum. Ama çevrem bu durumdan çok mutsuz.”

“Bazen insanın depresyona da ihtiyacı var. Uzmanlar bunun sağlıklı bir şey olduğunu söylüyor. Bir süredir dipte kalma halini hızlandırdım. Dibe vuruyorum, ağlıyorum. Gerekirse bağırıp tartışıyorum. Yoksa vakit kaybı.”

“Aşk benim için karşındaki kişiyi kendinden daha fazla düşünüyor olma hali. Yeni ilişkimden pek bahsetmek istemiyorum ama hayatımda hiç olmadığı kadar mutluyum.”

"Bana sürekli ‘dudaklarında dolgu var’ diyorlar. Oysa ki kalemle kalınlaştırıyorum. Yüzüme bugüne kadar hiçbir şey yaptırmadım. Belki 45’den sonra düşünebilirim. Kaz ayakları dışında şu an beni rahatsız eden bir şey yok.” Kaynak: Marie Claire Dergisi

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: