Burcu Güneş: Bizler Kabe'ye gidemez miyiz?

"Üç yıldır İslam'ı inceliyorum" açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Burcu Güneş, Beyaz Tv’de yayınlanan Medyatik programına konuk oldu…Deneyimli gazeteci Yüksel Aytuğ’un sorularını yanıtlayan Güneş, canlı yayında dikkat çekici açıklamalar yaptı…

Magazin

Burcu Güneş: Bizler Kabe'ye gidemez miyiz? Burcu Güneş’in açıklamaları şöyle;

”BİZLER KABE’YE GİDEMEZ MİYİZ?”

Bizler hacı olamaz mıyız? Bizler Kabe’ye gidemez miyiz? Bizler insan değil miyiz? Ülke olarak duyarlılık konusunda eksik kalıyoruz. Bir takım şeyleri gizli saklı yapmaya hasretiz. Kalıpları bırakıp içimize dönüp kendimizle ilgilensek, kendimizi tanımaya çalışsak ya!

”KAPANMAK İÇİN MESLEĞİMİ BIRAKMAM GEREKİR”

”Kapanacak mısın?” soruları geliyor. Kapanmaya karşı bir insan değilim. Benim mesleğim, yaşantım ve yaşadığım ortam gereği bunu yapamayacakmışım gibi görünüyor. Nasıl yapayım? Kapanmam için bu mesleği tamamen bırakmam gerekir ama böyle bir niyetim yok. O benim Allah ile aramda, belki de ölene kadar kapanmayacağım…İslam dini o kadar çağdaş bir din ki, ama saptırılıyor…İslam dini sevdirilmesi gereken bir din!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: