Burcu Kara corona virüse isyan etti: "Bizi mahkum ettin!"

Tüm dünyayı etkileyen corona virüs salgını sebebiyle kendini karantinaya alan Burcu Kara, son paylaşımıyla dikkat çekti. Karantina süreciyle ilgili hislerini takipçileriyle paylaşan Kara, "Ey hayat! Teşekkürlerimizi az mı ettik sana?" dedi.

Magazin

Burcu Kara corona virüse isyan etti: "Bizi mahkum ettin!" Yönetmen Fırat Parlak ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Burcu Kara, pandemi ilan edilen covid-19 sebebiyle kendisini önlem amaçlı evde karantinaya aldı. Günlerini evinde ailesiyle geçiren Kara, sosyal medya hesabından paylaştığı satırlarla herkesi düşündürdü. Süreçle ilgili hissettiklerini paylaşan güzel oyuncu şöyle dedi:

"Ey hayat! Teşekkürlerimizi az mı ettik sana? Bizi eski fotoğraflara bakıp, iç çekmeye mahkum ettin. Üst komşumda bir kahveye, oğlumu mahalledeki parkta sallamaya bile hasret bıraktın. Yok bir sitemim. Vardır bir bildiğin. Her şey kabulüm. Bekliyorum..."


[Kaynak: milliyet.com.tr]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: