Burcu Kara: Hayatımızın en kara geccesiydi

Bir grup asker darbe girişiminde bulundu. Türkiye'nin pek çok ilinde vatandaşlar sokağa döküldü, darbeci askerlerin ele geçirmeye çalıştığı noktalarda karşı koydu, tankların üzerine çıktı. Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla darbe girişimine tepki gösterdi. Burcu Kara paylaştığı mesajda "Hayatımızın en kara geccesiydi şüphesiz" dedi.

Magazin

Burcu Kara: Hayatımızın en kara geccesiydi Burcu Kara şu mesajı yayınladı:

"Hayatımızın en kara geccesiydi şüphesiz. Böyle bir geceyi,böyle bir günü hiçbirimiz bir daha yaşamayalım inşallah.Çocuklarımız hep saygı,sevgi ve kahkaha dolu,huzurlu,umutlu günlere uyansınlar.İnancımız,siyasi görüşümüz ne olursa olsun,insanlığımızı,onurumuzu,ülkemizin itibarını unutmayalım,unutturmayalım kimseye..Hiçbir annenin ve hiçbir çocuğun gözlerine yaş yakışmıyor.Kinden,nefretten,önyargıdan beslenmeyelim,hoşgörü,adalet ve iyi insan olmak olsun amacımız nolur.. Geçmiş olsun güzel ülkem.İçinde kötülük olmadan,kin ve nefret olmadan,hesap kitap olmadan hayatını kaybetmiş herkese başsağlığı ve ailelerine sabır diliyorum.."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: