Burcu Kara: Nikahı bebek için erkene çektik!

Burcu Kara ile Fırat Parlak, Belçika’nın Bruge kentinde evlendi. Nikahın ardından ülkeye dönen çiftin düğün tarihini erkene çektiği öğrenildi.

Magazin

Burcu Kara: Nikahı bebek için erkene çektik! HT Magazin' konuşan Burcu Kara durumu şöyle açıkladı:

“Biz zaten tanıştığımız günden beri evli gibi hissediyorduk. Evlenmek için yaza kadar beklemeye gerek olmadığına karar verdik. Ayrıca haziran ayında teyze oluyorum. Kardeşim Başak Kara Balibeyoğlu yazın çok yoğun olacağı için nikâh tarihimizi öne aldık. Aslında biz nikâh için davetlilerimizin de merak edeceği, birikte eğlenebileceğimiz Rio, Miami veya Cape Town’ı düşünmüştük. Ama uzun yol ve vakit darlığı yüzünden o şehirler davetlilerimize cazip gelmedi. Davetliler uzun uçuş istemedi. Biz de duygularımıza ve istediğimiz dokuya uygun gördüğümüz Bruge kentinde karar kıldık. Sonuç muhteşem oldu. Gerçekten peri masalı lafını hak eden birkaç gün yaşadık. Kız kardeşimin yeğenimi dünya getirmesinden önce veya sonra İstanbul’da büyük bir eğlence yapmayı planlıyoruz. Gelişmelere göre hareket edeceğiz.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: