Burcu Kara'dan samimi açıklamalar!

Burcu Kara, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde oğlu Ali Çınar Parlak’ın kıyafetlerini değiştirirken görüntülendi. Hayatında her şeyin harika gittiğini söyleyen Burcu Kara, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Magazin

Burcu Kara'dan samimi açıklamalar! Oğlu Ali’nin kıyafetlerini değiştermeye geldiğini söyleyen Burcu Kara, "Biz geleneksel bir aileyiz. Seviyoruz büyükannelerimizin ördüğü kıyafetleri ve çok değer veririz. Çocuğun kıyafetlerini ise mecburen büyük geliyor, küçük geliyor değiştirmek zorunda kalıyoruz. Hatta biz kuzenlerim arasında çocuklarımızın kıyafetlerini paylaşırız. Ali büyüyünce diğer kuzenine olursa ona veririz. Biz ona sevgi zinciri diyoruz. Sonuçta çocukların yediği helal, giydiği haram" dedi.

Burcu Kara çocukluğuna dönüyor!

Burcu Kara çocukluğuna dönüyor!Gazetecilerin, "Sizin çocuğunuza ördüğünüz bir şey varmı?" sorusuna Kara, "Yok, örmedim. Bunu hiç düşünmemiştim. Şu an bir vicdan azabı çekebilirim. Zamanında yapmışlığım var ama Ali için yapabilirim, aklıma getirdiğiniz için sağ olun" dedi.

Oyunculuğu özlediğini ifade eden Kara, “Hayatımda yeni değişiklikler var, yeni bir menajer ile çalışıyorum. Ali de büyüdü ve ben setleri çok özledim. Okuduğum birkaç iş var, benim de istediğim işler var. Bakacağız o konulara ama dediğim gibi gerçekten çok özledim oyunculuğu" şeklinde konuştu.

"İlerleyen zamanlarda eşiniz Fırat Parlak ile ortak bir proje olur mu?" sorusuna yanıt veren Kara, "Çok isterim, çok farklı kafası çalışan bir yapımcı. Fırat’ın eşim olduğunu kenara koy iyi bir yapımcı, zehir gibi bir kafası var. Eylül gibi bir projesi olacak. Benlik bir şeyler olursa çok sevinirim" dedi.

Burcu Kara'nın 'anneanne' tarzı!

Burcu Kara'nın 'anneanne' tarzı!Burcu Kara'nın bayram tatili zehir oldu!

Burcu Kara'nın bayram tatili zehir oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: