BURCU KARA'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR!

Güzel oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz günlerde Formsante dergisine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

BURCU KARA'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR! Etkileyici oyunculuk performansı ile tanıdığımız Burcu Kara, geçtiğimiz günlerde Formsante dergisiyle yaptığı röportajda, sorulara samimi cevaplar verdi.

Yeni bir dönem dizisiyle ekranlarda dönecek olan Kara, bu projeyle ilgili: "1967 yılında, Süleyman Demirel döneminde geçiyor. Aslında bir kül kedisi hikayesi gibi... Kimsenin kötülüğüne inanmayan, kendini kandırarak yaşayan bir kızın karmaşık ilişkileri anlatılıyor" yorumunu yaptı.

Güzel oyuncu, aşk hakkındaki sorulara ise; "Aşk hakkında bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğim. Sadece bunu söyleyebilirim. Aşk insanın kendi iradesinden bağımsız gelişiyor. Bu konuda maval okumak çok tehlikeli! Çünkü aşk üzerine ahkam kesilemeyecek belki de tek şey" dedi.

Son olarak Burcu Kara, selülit sorununuz var mı ? sorusuna ise, Kara'dan öz güven dolu bir cevap geliyor. Güzel oyuncu: "Selülitsiz kadına kadın demem. Türk kadını olup da selülit sorunu yaşamayanı görmedim. Benim de var. Bunu önlemek için bir süre çay ve kahve içmedim ama değişiklik olmadı. Kremler de denedim, başarılı olamadım. Sonunda selülitlerimle barışmaya, onlarla yaşamaya alışmaya karar verdim" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: