Burcu Kara'nın bayram tatili zehir oldu!

Burcu Kara, tatil için gittiği Karadağ'da son model akıllı telefonunu kaybetti.

Magazin

Burcu Kara'nın bayram tatili zehir oldu! Oyuncu Burcu Kara, bayram tatilini eşi Fırat Parlak ile Karadağ'da değerlendirdi. Deniz tatili yerine tarihsel ve kültürel bir gezi tercih eden çift, baş başa kafa dinledi. Ancak tatil, yaşanan keyifsiz bir olay sebebiyle zehir oldu.

Karadağ'ı uzun uzun gezerek altını üstüne getiren çift, Budva şehri gezisi esnasında dinlenmek için bir kafede mola verdi. Bu sırada Kara, şarjı biten telefonunu doldurmak için garsona teslim etti. Ancak çift telefonu unutarak hesabı ödeyip mekandan uzaklaştı. Daha sonra akıllarına gelen son model akıllı telefonunu almak için kafeye geri dönen çift, garsonun “Siz telefon bırakmadınız. Burada yok” cevabıyla şoke oldular. Yetkililerle konuşan karı-koca, olay çözülemeyince çareyi mekana polis çağırmakta buldu. Ünlü oyuncu, polislerin kamera olmaması üzerine işlem yapamayacağını söylemesiyle bir kez daha hüsrana uğradı. Durumu tanıdıklarına bildiren Burcu Kara, en çok fotoğraflarını kaybettiğine üzüldüğü öğrenildi.

Burcu Kara'nın 'anneanne' tarzı!

Burcu Kara'nın 'anneanne' tarzı!"İkinci çocuğa hazırım!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: