Burcu Kıratlı Akçıl: "Oyunculuk, çocukluk hayalimdi...”

Güzel oyuncu Burcu Kıratlı Akçıl’ın bir süredir yoğun iş temposu nedeniyle sporla arasına mesafe girmiş olsa da o hala fit, sıkı ve sağlıklı kalabilmeyi başarıyor!

Magazin

Burcu Kıratlı Akçıl: "Oyunculuk, çocukluk hayalimdi...” O mesleğine aşık, tutkuyla ilerleyen bir kadın. Çocukluğundan beri hayali olan oyunculuk dışında bir meslek sahibi olduğunu düşünemiyor. Oyunculuğun ve yansıttığı rollerin, kendisini her seferinde bir adım öteye taşıyarak geliştirdiğine inanıyor. Dış güzelliğin içerden geldiğini düşünüyor. Zaman zaman çocuksu hissediyor, bazen de kendini tüm dünyayı karşısına alabileceik kadar güçlü bir kadın olarak görüyor. Sahtekar duygulara ve yalana asla katlanamıyor. İnandığı ve güvendiği şeylerin peşinden gittiği sürece, gerisini kafaya takmıyor. Karşınızda merak ettiğimiz tüm sorularla Burcu Kıratlı Akçıl!


Çocukluğunuz nasıl geçti? En büyük hayaliniz neydi?
Çocukluğu güzel geçen son nesil biziz sanırım. Bizim çocukluğumuzu teknoloji bu kadar ele geçirmemişti. Yakar top, hırsız-polis, ip atlama gibi oyunların hepsine yetiştim. Çok da güzeldi! Yazları özellikle havuz başında okey, akşam üzeri site maçları... Şanslıyım ki hepsini yaşadım. Çocukluk hayalim ise kendimi bildim bileli, her zaman oyunculuktu.


Spora vakit ayırıyor musunuz? Yoksa bu fit görünümün başka bir sırrı mı var?
Genetik olarak şanslı olanlardanım sanırım. Ama çocukluğum spor ve dansla geçti. Profesyonel voleybol oynadım ve tango yaptım. Onun dışında her fırsatta yüzüyorum. Çalıştığım dönemlerde tabii ki bunlara pek vaktim olmuyor. Set temposu en büyük spor oluyor.


Hayattaki en büyük korkunuz nedir?
Sevdiklerimi kaybetmek.


Yakın zamanda giydiğiniz gelinlikle ilgili yapılan eleştiriler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bununla ilgili bugüne kadar hiç konuşma gereği duymadım. En güzel açıklamayı da eşim yaptı zaten. Chanel’in 2019 Summer Wedding tanıtımındaki gelinlik, benimkinin neredeyse aynısıydı. Ben de Instagram’a eğlencesine “Aaa, Chanel beni geriden takip ediyorsun ama...” diye yazdım. Amsterdam’a ve benim ruhuma uygun bir nikah elbisesiydi bence.

Burcu Kıratlı Akçıl ile yapılan keyifli röportajın tamamını Formsanté dergisinin Nisan sayısında bulabilirsiniz.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: