Burcu Kıratlı: Daha yolun başındayım!

Oyuncu Burcu Kıratlı, önceki gün Etilerde alışveriş yaptı. Katılacağı bir ödül töreni için elbise almaya gelen oyuncu, Kapadokya havasına hala alışamadığını belirtti.

Magazin

Burcu Kıratlı: Daha yolun başındayım! Atv'nin sevilen dizisi 'Aşk ve Mavi'nin güzel oyuncusu Burcu Kıratlı, önceki gün annesi Gül Erçetingöz ile Etiler'deydi. Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar ödül töreni için kıyafet almaya çıktığını söyleyen Kıratlı, "En sevdiğiniz kadın sanatçı kim?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Bütün kadın sanatçılarımız başlı başına birer örnek... Bunun kökeni Yeşilçam'a, Türkan Şoray'lara dayanıyor. İnşallah biz de sonraki nesillere enerji veririz."

Burcu Kıratlı'ya sevgi seli!

Burcu Kıratlı'ya sevgi seli!
Burcu Kıratlı'dan samimi açıklamalar!

Burcu Kıratlı'dan samimi açıklamalar!'Aşk ve Mavi'nin çekildiği Kapadokya bölgesinin havasına hâlâ alışamadığını belirten ünlü oyuncu, "Evlenmeyi ve anne olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna ise "İşimle ilgili yolun başındayım" cevabını vermekle yetindi. Hollywood'u sarsan taciz skandalıyla ilgili de konuşan Kıratlı, "Bunlar çok çirkin şeyler. Kadınlar, bu tür olaylara çok yaygın biçimde maruz kalıyor. İnşallah azalacak" dedi. (Kaynak: sabah.com.tr)

Burcu Kıratlı kadar cesaretli değiller!

Burcu Kıratlı kadar cesaretli değiller!
TUBA+BEREN=BURCU

Burcu Kıratlı'nın Arap hayranları da güzel oyuncuyla ilgili ilginç bir benzetmede bulundu. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafın üzerine yazılan "Tuba+Beren=Burcu" yorumu dikkatlerden kaçmadı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: