Burcu Kıratlı saçını kesti şansı açıldı!

"Peri Masalı"nda başrol oynayan ve rolü için saçlarını kazıtan Burcu Kıratlı'nın bugün hem HT Magazin hem Milliyet Cadde'de haberleri yer aldı..

Magazin

Burcu Kıratlı saçını kesti şansı açıldı! İşte Milliyet Cadde'nin haberi:


Saçını kesti şansı açıldı!

Başrolünü Emre Kızılırmak ile paylaştığı ‘Peri Masalı’ filmi için saçlarını kazıtan Burcu Kıratlı, önceki gün Etiler Akmerkez’de alışveriş yaptı.

Saçlarını kazıtmasıyla yeni bir hava yakaladığını söyleyen Kıratlı, “Her gittiğim yerde ilgiyle karşılanıyorum. Saçlarımı kazıttığım için bana başka bir hava getirdiğine inanıyorum. Başka tekliflerde gelmeye başladı” dedi. Kıratlı eski nişanlısı oyuncu Ahmet Kural ile ilgili sorulara ise sessiz kalmayı tercih etti. Emre Kızılırmak da film için saçlarını kazıtmıştı.

HT Magazin'in haberi:


Oynadığı film kaderiymiş!

'Peri Masalı' film için saçlarını kazıtan oyuncu Burcu Kıratlı, filmin kendisine uğur getireceğine inandığını söyledi. Yaklaşık iki buçuk sene önce omuzuna yaptırdığı peri dövmesini ve annesinin isminin Gülperi olmasını kaderle ilişkilendiren Kıratlı, "Kadere inanan birisiyim. Kahve içmek için gittiğim modaevinde 'Peri Masalı' filminin seçmeleriyle karşılaştım. Tesadüfler ilginç" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: