Burcu Kıratlı'dan Instyle dergisine özel pozlar!

Beyazperdenin son dönem yapımlarından “Peri Masalı”, genç oyuncu Burcu Kıratlı’nın ön plana çıkmasını sağladı. Güzel oyuncu, hakkında bilinmeyenleri InStyle dergisinin mayıs sayısına anlattı. Kıratlı, dergi için ayrıca etnik kombinasyonlarla objektif karşısına geçti.

Magazin

Burcu Kıratlı'dan Instyle dergisine özel pozlar! Fotoğraflar için tıklayın...

Peri Masalı adlı filmde rol alan güzel oyuncu Burcu Kıratlı, rolü için upuzun saçlarını kazıtarak cesur bir karar almıştı. Film vizyona girdikten sonra çok güzel tepkiler aldığını belirten Kıratlı, oyunculuğun çocukluk hayallerinden biri olduğunu ve bu serüvende daha yolun başında bulunduğunu sözlerine ekliyor.
“Hayatta pek çok konuda sınırları zorlamayı severim” derken karakteristik yüz hatlarından aldığı kararların tamamen arkasında durduğunu, duracağını gözlemlemek mümkün. Daha saklı kalan özelliklerini genç oyuncu kendi cümleleriyle anlatıyor:

EMPATİ KURMA BECERİM YÜKSEK
“Fırlamalığımı seviyorum, çünkü hislerime göre içimden geldiği gibi yaşayan biriyim. Bu yönümü, hem hayata hem de kendime dair samimi buluyorum. Merhametin hayatta çok önemli olduğunu düşünüyorum ve sanırım en çok da bu yönümü seviyorum. Duygularını ani yaşayan bir insanım ve empati kurma becerim yüksek. İyi olduğunu düşündüğüm bu özelliklerimin dozunu zaman zaman ayarlayamıyorum ve bana dönüşleri pek olumlu olmuyor. Sanırım bu, biraz kontrol etmem gereken bir durum.”

DİNLENMEK BANA GÖRE BİR AKTİVİTE DEĞİL
Hareketli ve eğlenceli bir karaktere sahip olan Kıratlı, yakın çevresinde yaptığı taklitlerle meşhur olduğunu söylerken gülüyor ve ekliyor:
“Ben gerçek anlamda bir hiperaktifim. Herhalde günlük hayatta ‘dinlenmek’ denilen şeyi hiç kabul etmiyorum, hiç bana göre bir aktivite değil. Benim için dinlenmek demek, kendime iyi gelen şeyleri hayata geçiriyor olmak demektir. Bu anlamda düşündüğümde herhalde bana en çok İzmir’e gidip çocukluk arkadaşlarımla vakit geçirmek iyi geliyor, orada gerçekten huzur buluyorum.”

VICTORIA BECKHAM’I KENDİME YAKIN BULUYORUM
Rahat yapısına tezat daha iddialı kombinasyonları beğendiğini söyleyen Burcu Kıratlı, modayla olan ilişkisini şöyle özetliyor:
“Giyim stilimde spor veya şık fark etmeden net çizgileri severim. Mesela Victoria Beckham’ın düz çizgilerde dolaşan seksi stilini kendime çok yakın buluyorum. Isabel Marant’tan kolay kolay vazgeçmem ve Raisa&Vanessa’dan sıklıkla alışveriş
yaparım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: