Burcu Kıratlı'dan samimi açıklamalar!

Başarılı oyuncu Burcu Kıratlı konuk olduğu Şule ile Vitrindekiler programında birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Burcu Kıratlı'dan samimi açıklamalar! Başarılı ve güzel oyuncu, bugün yayınlanan Şule ile Vitrindekiler programında oyunculuğa ve ailesine dair samimi açıklamalarda bulundu. Oyuncu olmayı hep istediğini söyleyen güzel oyuncu, "Annem ve babam oyuncu olmamı istemiyordu. Müjdat Gezen'in tiyatro elemelerine hazırlandım ve 300 kişi içinden kadrolu oyuncusu oldum. Bunları babamdan gizlice yaptım. Yoksa Müjdat Gezen'i arayıp 'Benim kızı sakın alma' diyebilirdi" dedi. Kıratlı'ya "Ailen neden oyuncu olmanı istemiyordu" sorusuna "Onlar bu işin içinde. Benim onların işine yapmamı isterlerdi." açıklamasında bulundu. Programda "Kenan Erçetingöz senin için ne ifade ediyor?" sorusuna "6 yaşından beri birlikte yaşıyoruz. Babamdır ve benim için çok öğreticidir" açıklamasında bulundu.

Programda başarılı oyuncuya sürpriz yapılarak annesi Gül Erçetingöz'ün videosu yayınlandı. Gül Erçetingöz'ün duygusal mesajı "Seninle hep gurur duyuyorum, hep başarılı olacaksın, yıldızlarda yürüyeceksin" sözlerini duyan Burcu Kıratlı'nın gözleri doldu.

Tiyatro'da tuvalet temizlediğine dair yöneltilen soruya "Evet öyle gerekiyordu, öyle yaptım" diyerek sanatı için ne kadar çabaladığını gözler önüne serdi.

"En çok nereni beğeniyorsun?" sorusuna yakın arkadaşı Sinan Akçıl'dan tüyo alarak "Gözlerimi" yanıtı verdi.

Peri Masalı filminde saçlarını kazıtan güzel oyuncu "Benim için zordu. Saçlarım hep belime kadardı. İlk defa böyle bir şey yapmıştım. Ağladım hatta ama sınırlarımı da öğrenmiş oldum" açıklamasını yaparak oyunculuğa dair samimi açıklamada bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: