Burcu Kıratlı'ya ödül!

Doğa Koleji yılın en iyilerini seçti. Burcu Kıratlı, Doğa Koleji tarafından "Yılın En İyi Çıkış Yapan Genç Sinema Oyuncusu" ödülünü aldı.

Magazin

Burcu Kıratlı'ya ödül! Doğa kolejinde yapılan " Yılın En İyileri Ödül Töreni" ne bir çok seçkin davetli katıldı. Ece Uslu Halveti'den sırf ödülünü almak için 2 saatliğine İstanbul'a geldi. Ceyda Ateş gençlerin ne kadar değerli olduğunun altını özenle çizerek yaptığı konuşmasında "verdiğiniz ödül çok kıymetli, bunun kıymetini anlamayıp ödül aldığı halde gecceye katılmayanları hiç anlamıyorum ve anlayamayacağım" dedi.

En iyi Pr ve Marka Uzmanı ödülünü alan Arzu Altıntaş, gençlere ileride hangi işi yaparsanız yapın o işte ki "en düzgün ve ahlaklı insan olmaya özen gösterin " dedi. En iyi single ödülünü " Yana Yakıla " adlı single 'ı ile alan Tuğba Altıntop gençlere teşekkür etti. Yaptığı anons yüzünden Best FM' deki işine son verilen ünlü radyo sunucusu Arzu Çağlan ödülünü alırken gençlere yürekli olun ve hiç bir zaman boyun eğmeyin mesajı verdi. Yılın en iyi erkek radyocusu Cem Arslan yaptığı konuşması ile öğrencileri kahkahaya boğdu .

Geccede ödül alanlar :, Okan Bayülgen, Gülben Ergen, Sacit Aslan, Demet Akalın, İrfan Değirmenci, Ceyda Ateş Kanaltürk Günüm Şahane, Vahbi Dinçcan, Tuğba Altıntop, Gecce Yolcuları, Şehrazat, Bülent Yetiş, Gizem Özdilli, TRT Nur Viral, Süper Star Life, TV 8 Aramızda Kalsın, Mesut Yar, Arzu Çağlan, Cem Arslan - Herşey Dahil, Burcu Kıratlı, Arzu Altıntaş .

Bunlarda ilginizi çekebilir: