Burcu Kıratlı'ya özel ödül!

"Aşk ve Mavi" dizisinin başarılı oyuncu Burcu Kıratlı dün akşam düzenlenen “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri”nde "En Güzel Saç" ödülünün sahibi oldu.

Magazin

Burcu Kıratlı'ya özel ödül! “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” iş, magazin ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımı ile dün akşam gerçekleştirildi. Watsons, dördüncüsünü gerçekleştirdiği “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri”nde güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin ‘en iyilerini’ ödüllendirdi. Atv'de yayınlanan "Aşk ve Mavi" dizisinin güzel başrolü Burcu Kıratlı da geccede ödül alan isimler arasındaydı. Güzel oyuncu "En Güzel Saç" ödülünün sahibi oldu. Ayşe Arman ödül alanlara kendi tasarladığı iyilik kolyesi taktı.Burcu Kıratlı gecceye Fidan Şimşek imzalı beyaz bir elbise ile katıldı. Güzelliği ile göz dolduran Kıratlı'nın ödül alan saçları Ferdi Midilli imzası taşıyor. Ayrıca güzel makyajını da ünlülerin makyözü Burçin Göksu yaptı.


Video yüklenemedi...YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: