Burcu'dan Arda'ya şok cevap!

Sunucu Burcu Esmersoy, Barcelona forması giyen Arda Turan’ın pahalı saatiyle ilgili açıklamada bulundu.

Magazin

Burcu'dan Arda'ya şok cevap! Burcu Esmersoy, Koruncak Vakfı yararına yapılan bir etkinlikte boy gösterdi. Gardırobundaki eşyaları Koruncak Vakfı yararına bir internet sitesinde satışa çıkaran ünlü sunucu, etkinliğe katılan gazetecilere Arda Turan ve saatiyle ilgili açıklamalarda da bulundu.

Arda Turan ile Burcu Esmersoy'un saat krizi!

Arda Turan ile Burcu Esmersoy'un saat krizi!Küs olduğu Arda Turan’a, bir süredir kendisinde olan 250 bin liralık saatini geri vererek arayı düzelttikleri yönünde gelen sorular üzerine Burcu Esmersoy, "Öyle bir saat yok. Yürütülen bir saat varsa onu yürüten ben değilim bir başkası. O yüzden beni karıştırmayın" dedi.

Burcu Esmersoy'la Lindsay Lohan rekabeti!

Burcu Esmersoy'la Lindsay Lohan rekabeti!Burcu Esmersoy, cadılar bayramı partisi için makyajla 'Gerçek Kötüler' filmindeki 'Harley Quinn' olmasıyla ilgili soruya ise "O tip filmleri ve o karakteri çok seviyorum. Margot Robbie’yi de çok beğeniyorum. Ne haddimize ona benzeyen bir şey yapmak. İçimden geldi vaktimiz de vardı. O sadece bir tema" cevabını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Burcu Esmersoy Araplara kapak oldu!

Burcu Esmersoy Araplara kapak oldu!Burcu Esmersoy, Arda Turan'ı es geçti

Video yüklenemedi...Kaynak:gazetevatan.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: