Burcunuz ne diyor?

İlişkilere önem vermeniz yerinde olur. Aşkı yakalamak, canlandırmak için hareket etmelisiniz.

Diğer Haberler

Burcunuz ne diyor? 21 Aralık 2013 günlük burç yorumları!

Yükselen Burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart - 19 Nisan)
Son derece iyimser ve girişken olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Pek çok konuda yeni fırsatlar elde edebilir ve çocuklarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yeni hobiler edinerek boş zamanlarınızı doldurmak sizi mutlu edebilir. Duygusal ilişkilerinizde ılımlı ve toleranslı olmanız gerekebilir. Bu sayede aşk hayatınızdan daha çok keyif alabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan - 20 Mayıs)
Bugün daha sıkı çalışmanız ve duygusal alanda kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Ailevi konular gündeminizi fazlasıyla doldurabilir. Bu yoğunluk arasında işle ilgili konuları takip etmekte zorlanabilirsiniz. Yakınlarınıza daha çok zaman ayırma ihtiyacınız nedeniyle, iş ve ev arasında denge bulmanız zorlaşabilir. Sabırlı olmakta fayda görebilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs - 20 Haziran)
Yakın çevrenizde olup bitenler ve iletişim konuları öncelik taşıyacak. Özellikle yakınlarla ilgili işleriniz çok fazla zamanınızı alabilir. Gün boyunca iletişim konuları ve konuşmalar ön plana geçebilecek. Daha fazla sık yolculuk yapabilir ve sorumluluk üstlenebilirsiniz. Birden ortaya çıkabilecek konulara çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran - 22 Temmuz)
Elinizdeki kaynakları ve maddi durumunuzu daha iyi değerlendirmeniz gereken şartlara göre davranmalısınız. Bu alandaki düşüncelerinizi yenilemek ve yeni yatırım planları yapmak isteyebilirsiniz. Para kazançlarınızı artırmak için daha fazla çaba göstermeli ve ani giderleriniz üzerinde düşünmelisiniz. Beklenmedik masraflar için yedek plan yapabilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Bugün doğal olarak ön plana çıkacağınız, kendinizi göstereceğiniz şartlar söz konusudur. Sizin için önem taşıyan konular artık netlik kazanıyor ve sizi harekete geçiriyor. Bugün her konuda etkin olabilebilirsiniz. Kişisel konularda hızlı kararlar alabilebilirsiniz. Olayları istediğiniz yöne kolaylıkla çekebilebilirsiniz.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos - 22 Eylül)
Elinizde olmayan nedenlerden dolayı, hızlı ilerleyemeyebilir, biraz beklemek durumunda kalabilirsiniz. Koşulları sabırla karşılamalı ve kabullenmelisiniz. Boşu boşuna depresif davranmamalısınız. Şartlar sizi destekleyene kadar sabır göstermek umduğunuzdan daha iyi gelecek. Kaybedettiğiniz zamanı hızla kazanabilirsiniz. Bugün beklemede kalmalısınız.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar: (23 Eylül - 22 Ekim)
Bugün pek çok şeyi halledebilirsiniz. Kendinizi kolayca motive edeceğiniz ve dostluklardan çok şey öğreneceğiniz şartlara ulaşıyorsunuz. İçinde yer alacağınız takım çalışmasında başkalarının dikkatini çok kolay çekebilirsiniz. Dostlarınızın fikirlerinden yararlanmalısınız. Sosyal olanaklarınızı genişleteceğiniz imkânları iyi değerlendirmelisiniz.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: (23 Ekim - 21 Kasım)
İş hayatındaki gelişmeler öncelik taşımaya devam ediyor. Kendinizi daha çok gösterme ihtiyacı duyabilirsiniz. Artan sorumluluklar ve süregelen işlerinizi hızlı biçimde halledebilirsiniz. Mesleki konularda başarıya yakınsınız ama daha fazla rekabet içine girmeniz gerekebilecek. Üstlerinizle olan ilişkilerinizde kontrollü olmanızda fayda sağlayacak.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: (22 Kasım - 20 Aralık)
Kendinize olan güveniniz bugün artıyor. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle ilişkilerinizi geliştirmek ve hayatınıza yenilikler katmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklar size yeni fırsatlar getirebilir. Düşüncelerinize zenginlik katan girişimleriniz konusunda destek görebilirsiniz. Farklı görüşleri ise olumlu yanlarıyla ele alabilmelisiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar: (21 Aralık - 19 Ocak)
Bugün parasal konulara özen göstermeniz gerekebilir. Ortak giderleriniz ya da yatırım projeleriniz öne çıkabilecek. Bazı düşünce ayrılıklarına rağmen, kararlı olabilebilirsiniz. Ortağınızın maddi durumu ile ilgili gelişmelerde ani kararlardan kaçınmanız da sizin lehinize olabilir.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar: (20 Ocak - 18 Şubat)
İlişkilerinizi etkileyebilecek olaylar gündeme gelebilir. Ortak iş yapmak için hareket edebilir, imzalayacağınız kontratları inceleyebilirsiniz. İstediğiniz şartları elde etmek için yeni fikirlere açık olmalısınız. Ortağınızın önerileri doğrultusunda yeni bir yol bulabilirsiniz. Eşiniz, partnerinizle ilgilenmeniz düşündüğünüzden yararlı olacak.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar: (19 Şubat - 20 Mart)
Tüm dikkatinizi detaylı işlere yönelebilirsiniz. Pratik, verimli davaranarak hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Ofiste yeni düzenlemeler dikkat çekebilecek. Sizi yorabilecek bu tempo karşısında sağlığınıza özen göstermek durumundasınız. Sizinle çalışan kişilerle daha yakından ilgilenmeniz başarınızı artıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: