BURCUNUZA GÖRE BAHAR MODASI

Bahar sezonu vitrinlerde renk renk ve desen desen yerini aldı. Siz de benim giybiyseniz, büyük ihtimalle onu mu yoksa bunu mu alsam diyip, eve ihtiyacınız olmayan bir çok eşyayla dönüyorsunuz demektir.

Magazin

BURCUNUZA GÖRE BAHAR MODASI KOÇ
21 Mart – 20 Nisan
Enerjik ve maceracı ruhlu Koç kadını, ılık bahar günlerince giyeceği rahat kıyafetlerini tamamlamak için rahat ve bir o kadar da şık görünüşlü bir çantaya ihtiyaç duyacaktır. Onlar için en iyi seçimler, sportif görünümü şık detaylarla birleştirmeyi başarabilmiş aksesuarlardır.

BOĞA
21 Nisan – 20 Mayıs
Sadeliği ve kaliteyi seven boğa kadınları, bütçelerini çok sarsmadan alabilecekleri kaliteli bluz ve ceketlerle çok şık görünebilecekler. Boğa kadınlarına ünlü tasarımcıların hazır giyim firmaları için hazırladıkları koleksiyonları, bir de dantelli baharlık bluzları öneriyoruz.

İKİZLER
21 Mayıs – 21 Haziran
Kararsız ve aceleci ikizler burcunun en çok ihtiyacı olan şey, kesinlikle her kıyafeti ile birlikte kullanabileceği aksesuarlar. Böylece son dakika kıyafet seçimleri aksesuarlar açısından sorun olmayacak.

YENGEÇ
22 Haziran – 22 Temmuz
Sabırlı ve tasarruflu yengeç burcu kadınlarına, yıllarca sıkılmadan kullanabilecekleri etnik ve metalik görünümlü tasarımları tavsiye ediyoruz.

ASLAN
23 Temmuz – 23 Ağustos
Dışa dönük ve dikkat çekici yapılarıyla bilinen Aslan kadınları, floral desenli yaz elbiseleriyle girdikleri her ortamda gözleri kendilerine çevirebilecek.

BAŞAK
24 Ağustos – 22 Eylül
Pratik ve kusursuz Başak kadını, güneşin tadını çıkaracakları sıcak yaz günlerinde, göz sağlıklarını renkli çerçeveli ve sofistike tasarımlı gözlüklerle koruyabilecekler.

TERAZİ
23 Eylül – 22 Ekim
Her giydiğini kendisine yakıştırmasıyla bilinen Terazi kadını, renkli pantolonlarla baharı çok şık geçirebilir.

AKREP
23 Ekim – 22 Kasım
Cesur ve tuttuğunu koparan Akrep burcu kadınları, farklı kombinlerini rahat ve gösterişsiz, aynı zamanda da şık yazlık sandalet bootilerle tamamlayabilirler.

KOVA
21 Ocak- 19 Şubat
Sosyal ve düzenli Kova burcu kadını, yaptığı organizasyonlara tam vaktinde yetişebilmek için şık bir saate ihtiyaç duyacak.

BALIK
20 Şubat – 20 Mart
Evcimen ve dost canlısı Balık burcu kadını, beyaz jean şortlarla rahat bir yaz geçirecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: