BURHAN 'VAR MISIN YOK MUSUN'DA

Avrupa Yakası'nın çılgın idare amiri Burhan Altıntop, Acun'dan gizli Hamdi Bey'le sıkı pazarlığa tutuşacak.

Magazin

BURHAN 'VAR MISIN YOK MUSUN'DA Avrupa Yakası'nın idari amiri Burhan Altıntop 144 bin YTL'lik rekor teklif alan Burhan Bey ne yapacağını şaşırdı. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var mısın Yok musun yarışmasının son konuğu Burhan Altıntop oldu. Bu akşam ekrana gelecek Avrupa Yakası dizisinde Ilıcalı'yla 500 bin YTL'yi alabilmek için yarışacak olan Altıntop, yine iş bitiriciliğini konuşturacak. Rol icabı Acun Ilıcalı'dan habersiz Hamdi Bey'le konuşmaya çalışan Avrupa Yakası'nın gözü açık idare müdürü, telefonda sıkı bir pazarlığa tutuşacak.

BURHAN BEY PARA BUHRANINDA!
Dizide, senaryo gereği içine düştüğü maddi sıkıntı nedeniyle yarışmaya başvuran ve binlerce kişinin arasından ekrana çıkan Altıntop'a herkesin merak ettiği ama kimsenin göremediği Hamdi Bey 144 bin YTL teklif ediyor. Kendisine yapılan rekor teklifin ardından heyecanlanan Burhan Bey'i dergideki mesai arkadaşları da yalnız bırakmıyor. (Akşam)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: