BURSASPOR'UN YILDIZI VOLKAN ŞEN KADRO DIŞI

Bursaspor'un yıldızı Volkan Şen, sevgilisi Victoria Lira uğruna kadro dışı kaldı.

Magazin

BURSASPOR'UN YILDIZI VOLKAN ŞEN KADRO DIŞI Bursaspor'un yıldızı Volkan Şen, sevgilisi Victoria Lira uğruna kadro dışı kaldı, para cezası alması da gündemde!.. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam izin vermemesine rağmen ABD'ye giden Volkan, kız arkadaşıyla barıştı, şimdi teknik heyetten af bekliyor.

Bursa'da gündem Volkan Şen... Teknik direktör Ertuğrul Sağlam izin vermemesine rağmen arasının açık olduğu kız arkadaşıyla barışmak için ABD'nin yolunu tutan yıldız oyuncu, Bursa'ya dönüşünde hocası tarafından kadro dışı bırakılmıştı.

Para cezası da alması gündemde olan Volkan, uğruna kadro dışı kaldığı sevgilisi Victoria Lira ile söz yüzükleri taktı, ama bu kez de kulübüyle arasını açtı. Şimdi teknik heyetten af bekleyen genç futbolcunun yakın çevresine şunları söylediği öğrenildi: “Gündeme bu tarz konularla gelmek istemiyorum. Hocamı çok seviyorum, kararına da saygı duyuyorum. Bundan sonra yapacağım tek şey daha çok çalışmak.” Bu arada Volkan, bazı gazetelerde eski kız arkadaşıyla fotoğraflarının yayınlanmasıyla ilgili de, “Keşke bana sorulsaydı. Bu tarz bir haber hem eski kız arkadaşımı hem de bizi üzdü” dediği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: