Buse Narcı eliyle yüzünü kapattı ama...

Geçtiğimiz gün Yıldız Tilbe konserine iş insanı Azizhan Kaya ile gelen Buse Narcı, “Yeni bir ilişki mi?” sorularına “Henüz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz” dedi. Öte yandan göz detayı da dikkatlerden kaçmadı.

Magazin

Buse Narcı eliyle yüzünü kapattı ama... Buse Narcı, geçtiğimiz gün Yıldız Tilbe’nin konserine iş insanı Azizhan Kaya ile geldi. Oyuncu, “Yeni bir ilişki mi?” sorusuna “Henüz birbirimizi tanımaya çalışıyoruz” şeklinde cevap verdi. Fotoğraflarının çekilmesini istemeyen Narcı, eliyle yüzünü kapatmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.


Her defasında göz renginin mavi olduğunu iddia eden Narcı'nın koyu kahverengi gözleri ise dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündem olan Narcı'nın göz renginin, özel frekansta çalışan lazer ışını sayesinde 'mavi renge' dönüştürüldüğünü öne sürülmüştü.Buse Narcı kararını verdi!

Buse Narcı kararını verdi!Buse Narcı'dan Sinan Akçıl itirafı!

Buse Narcı'dan Sinan Akçıl itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: