Buse Narcı içini döktü!

Son olarak adı şarkıcı Sinan Akçıl ile anılan oyuncu Buse Narcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşadığı iç hesaplaşmayı adeta gözler önüne serdi.

Magazin

Buse Narcı içini döktü! Buse Narcı, Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla gündeme gelmiş, son olarak Sinan Akçıl’la aşk yaşamıştı. Ancak Narcı'nın Akçıl ile birlikteliği kısa sürmüştü. Buse Narcı, bu kez de Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile gündeme geldi. Paylaştığı fotoğrafa düştüğü notla adeta "Kendisiyle bir iç hesaplaşma yaşıyor" yorumları yapılan Narcı’nın paylaşımı ise şöyle:

"Beni kendimden uzaklaştıranları hayatımdan uzaklaştırmayı öğrendim... Kendimi seçmeyi... ”Önce kendimi”... Gözünün içine bakmaktan vazgeçtiklerim oldu.. Ve mesafelere rağmen ömrüm boyu kıymetlim kalacaklar da... Bir sürü şeyler oldu.. Senin,benim,hepimizin hayatında.. Ama bak.. Hayat dipdiri duruyor.. Ve şimdi tam da bi yaz ortasında.. Kaygıları o kalabalık şehirde bırakmışken... “Ohh be”.. demek için ne muazzam zaman... Aromalı şahane öğleden sonralarını müzikli akşamlara bağlamak ve kendini ödüllendirmek mevsimi... Durmak herkese iyi gelir.. Yaz herkese iyi gelsin... Daima tebessüm ve aşkla.."


Buse Narcı: Ayrılığı gazeteden öğrendim

Buse Narcı: Ayrılığı gazeteden öğrendimSinan Akçıl ile Buse Narcı ilişkisi başlamadan bitti!

Sinan Akçıl ile Buse Narcı ilişkisi başlamadan bitti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: