Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı nişanlandı!

Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, Emre Belözoğlu’nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile bu akşam nişanlandı.

Magazin

Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı nişanlandı! Bir süredir magazin ve spor dünyasının gündemine oturan Buse Terim-Volkan Bahçekapılı aşkı resmiyete döküldü. Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim bu akşam Fenerbahçe Futbol Kulübü’nün kaptanı Emre Belözoğlu’nun kuzeni Volkan Bahçekapılı ile bu akşam sade bir törenle nişanlandı.

Buse Terim, Volkan Bahçekapılı ile nişan fotoğrafını Instagram sayfasında "Artık sen benim hayat arkadaşımsın'" notuyla paylaştı. Buse Terim nişan töreninde sade ve şık olmayı tercih etti. Nişan töreninde kırmızı dar bir elbise giymeyi tercih eden Buse Terim ile Volkan Bahçekapılı'nın mutlulukları ise gözlerinden okunuyor.


AİLELER VE YAKIN DOSTLAR KATILDI!

Terimler’in İstanbul Tarabya’da bulunan evlerinde gerçekleşen sade törene sadece çiftin aileleri ve çok yakın dostları katıldı.

Ailede büyük heyecan yaşanırken, Fatih Terim’in eşi Fulya Terim kızının nişan töreni için titizlikle hazırlandı. Terim ve Bahçekapılı, nikah için Haziran ayını kararlaştırdı. Bu sürede genç çift, oturacakları evi seçip dekore ettirecek ve düğün hazırlıklarıyla ilgilenecek.

Yemek için Sunset, parti için Arnavutköy'de bir kulüp: Kutlama bir gün sonra Sunset’te. Davetlilere özel bir mönünün sunulacağı gecccede aileler ve davetliler bir arada olacak. Gecccenin finalinde ise, aile büyüklerinden ayrılacak olan çift, Arnavutköy'de bir kulüpte arkadaşlarını ağırlayacak. Kulübü kapatan çift, yakın dostlarıyla eğlenecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: