Buse Varol: "Kokusundan canım çekti!"

Alişan’ın 4 aylık hamile eşi Buse Varol Tektaş, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir AVM'de objektiflere yansıdı.

Magazin

Buse Varol: "Kokusundan canım çekti!" Alişan ve Buse Varol çifti, anne-baba olmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz günlerde Etiler'de bir mekanda yemek yerken görüntülenen çiftten Buse Varol, 'aşerme' sorularına “Hayır aşermedim. Zaten dört ay oldu, artık aşerme olmaz” demişti.

Buse Varol:

Buse Varol: "Artık aşermem!"Önceki gün Nişantaşı'nda bir AVM'de görüntülenen 4 aylık hamile Buse Varol'un, yine aşerdiği görüldü. Seyyar kestaneciden aldığı sıcak kestaneler elinde fotoğrafları çekilirken, "Kokusunu alınca canım çekti, ne yapayım çok güzel" dedi. Hamilelik sürecindeki aşerme durumuyla ilgili açıklama yapan oyuncu, "İlk başlarda nadir de olsa incir, ayva, kayısı gibi sezonu olmayan meyveler istedim ama zorlamadım Alişan’ı. Öyle büyük aşermelerim olmadı. Bundan sonra nasıl olur bilemem. Ama Alişan’ı asla öyle çaresizce zora sokmak istemem" şeklinde konuştu.

Buse Varol:

Buse Varol: "Bebek alışverişini abarttık!"Buse Varol erik aşerdi!

Buse Varol erik aşerdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: