Büşra Develi, Burak Deniz ile ilgili soruları duyunca kaçtı!

Üç yıllık sevgilisi Burak Deniz'le geçtiğimiz günlerde ayrılan Büşra Develi, önceki gün Şişhane'den objektiflere yansıdı.

Magazin

Büşra Develi, Burak Deniz ile ilgili soruları duyunca kaçtı! Ünlü isimler arasında 'örnek çift' olarak gösterilen Büşra Develi ile Burak Deniz, üç yıldır aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde Büşra Develi, Instagram hesabından sevgilisi Burak Deniz ile olan fotoğraflarını hepsini kaldırmıştı. Burak Deniz, ayrılık haberlerini sosyal medya hesabından yalanlamıştı. Büşra Develi ise birkaç gün sonrasında Instagram hesabı üzerinden üç yıllık sevgilisiyle ayrıldığını duyurmuştu.

Burak Deniz'den ayrılık açıklaması!

Burak Deniz'den ayrılık açıklaması!Başarılı oyuncu Büşra Develi, önceki gün Şişhane'de görüntülendi. Elinde motosiklet kaskıyla yol kenarında bekleyen Develi, gazetecileri görünce panikledi. Oyuncu, ayrılıkla ilgili soruları duymazdan geldi ve koşar adımlarla kaçtı.

Büşra Develi ile Burak Deniz ayrıldı!

Büşra Develi ile Burak Deniz ayrıldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: