Büşra Develi paylaştı, iddialar çürüdü!

Büşra Develi, Küçük Tatlı Yalancılar dizisinde birlikte rol aldığı Burak Deniz ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili farklı dizilerde başarılarına devam ederken haklarında kıskançlık iddiaları ortaya çıkmıştı.

Magazin

Büşra Develi paylaştı, iddialar çürüdü! Bizim Hikaye dizisinde birlikte rol alan Burak Deniz ve Hazal Kaya, öpüşme sahneleriyle dikkatleri çekmişlerdi. Burak Deniz'in sevgilisi Büşra Develi'nin Hazal Kaya'yı ksıkandığı yönünde haberler basında yer almıştı.

Fi-Çi dizisinde oynayan Büşra Develi, "1.82 boyundayım. Yine doğsam aynı bedende doğmayı ve yine oyuncu olmayı isterdim. Sadece boyum daha kısa olsun isterdim. Bir tek özel geccelerde topuklu ayakkabı giyiyorum. O da kısa topuk. Yoksa birileriyle konuşurken eğilmem gerekiyor." demişti. Büşra Develi'nin bu açıklaması Hazal Kaya'ya gönderme olarak yorumlanmıştı.

Büşra Develi Hazal Kaya'ya mı gönderme yaptı?

Büşra Develi Hazal Kaya'ya mı gönderme yaptı?Hazal Kaya'ya sevgilisi Ali Atay'ın Ölümlü Dünya filminin galasında bu gönderme sorulduğunda, "Yok öyle bir şey. O iddialar o haberleri çıkaranın hayal gücünden ibaret" açıklamasında bulunmuştu.

Bugün Büşra Develi, Instagram hikayesinde Hazal Kaya'nın paylaştığı hikayeyi paylaşarak "Çok merak ediyorum" notuyla Ölümlü Dünya sinema filminin afişini paylaştı. Hazal Kaya'nın gönderisini paylaşan Büşra Develi'nin verdiği bu destekle ikili iddiaların son bulmasını sağladı.

Büşra Develi'nin paylaşımı...


Hazal Kaya'nın paylaşımı...


gecce.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: