'BÜTÜN ERKEKLER METROSEKSÜEL OLDU'

17 Nisan Perşembe geccesi Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına konuk olacak olan Pınar Aylin, karşı cinsten umudunu iyice kesti. Ünlü şarkıcının yeni rotası mağara devri erkekleri!

Magazin

'BÜTÜN ERKEKLER METROSEKSÜEL OLDU' 1,5 yıl süren sıkıntılı bir süreç sonunda eşi Mert Tokatlıoğlu'dan boşanan Pınar Aylin, 'Bu dönemin erkeklerine bir haller oldu. Artık hepsi metroseksüel.' diye konuştu. Eşinin kendisinden maddi talepleri olduğunu doğrulayan Aylin, eskiden erkeklerin boşansa bile eşlerine ve çocuklarına sahip çıktığını söyledi.

Son dönemde maddiyatın maneviyatın önüne geçtiğini söyleyen ünlü şarkıcı ' Yeni bir çağ yaşanıyor bunlar da yeni çağın getirdiği sorunlar. Ama ben yine de düzgün erkeklerin olduğuna inanıyorum. Ama şu bir gerçek ki, hayatın içinde kadın ve erkek rolleri değişti. Bir erkeğin boşanacağı zaman eşinden nafaka talep etmesi çok ayıp.'dedi.

Pınar Aylin, evlilik sözleşmesine karşı olduğunu sözlerine ekledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: