Büyük beden kadınlar için 5 stil tavsiyesi!

Büyük beden kıyafet seçmekte zorluk yaşıyorsanız, bu tavsiyelere göz atmalısınız...

Kadın

Büyük beden kadınlar için 5 stil tavsiyesi! Doğru tercih ve kombinlerle her kadın güzel ve bakımlı görünebilir. Bunu için sadece kıyafet semini ve birkaç detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Peki bu detaylar nelerdir? İşte büyük beden kadınlar için 5 stil tavsiyesi!

BEDEN ÖLÇÜLERİNİZE UYGUN SÜTYEN TERCİH EDİN
Giysilerinizin vücudunuzda kusursuz durması için yapılması gereken ilk şey sütyenin doğru tercih edilmesidir. Göğüslerinizi yeteri kadar desteklemeyen ve kötü duruş sergileyen sütyenler, giydiğiniz kıyafetin de yanlış bir duruşa sahip olmasına neden olacaktır.

KIYAFET SEÇİMİNDE DENGE YARATIN
Vücut şekliniz her ne olursa olsun, hedefiniz bir kum saati şekli oluşturarak dengeli bir görünüm yaratmak olmalıdır. Bu nedenle ilk adım olarak vücut şeklinizi belirlemelisiniz. Böylece size uygun parçaları seçmeniz kolaylaşacak, kıyafet seçiminde doğru kararlar verebileceksiniz. Peki bunu nasıl sağlayacağım derseniz, bir örnekle açıklayabiliriz: Kalçanız büyük ve bacaklarınız kalınsa, bol bir etek ve dar kesim bir üst giyerek görünüşünüzde dengeyi sağlayabilirsiniz.

KIYAFETLERİNİZİN DİKİŞLERİNE MUTLAKA DİKKAT EDİN
Aldığınız kıyafetin dikişlerine dikkat etmenin önemli bir nokta olduğunu unutmayın. Kalıp ve terzilik, görünümünüzü olduğundan daha güzel göstermek için başlıca faktörlerdir. İyi dikimli giysiler diğerlerine göre daha pahalı olsalar da genellikle bu farkı hak ederler. Bu detaya dikkat ederek üzerinize giydiğiniz kıyafetin, sarkmasını ve özensiz görünmesini engelleyebilirsiniz.

KUSURLARINIZI TAKINTI HALİNE GETİRMEYİN
Vücudunuzda sevmediğiniz yerleri takıntı haline getirmekten vazgeçin. Beğenmediğiniz yerlerinize takılmak terine güzel bulduğunuz bölgeleri ön plana çıkarmaya dikkat edin. Sizi dengeli bir görünümden uzaklaştıracak parçalar seçmekten vazgeçin.

BASKILI DESENLERİ AVANTAJA ÇEVİRİN
Yatay çizgilerden ve elbise üzerine işlenmiş büyük desenlerden uzak durmak yerine, stratejik düşünmeli ve bu baskılarla kendi avantajınız doğrultusunda oynamalısınız.

Bir kadını seksi gösteren 8 tüyo!

Bir kadını seksi gösteren 8 tüyo!

Bunlarda ilginizi çekebilir: