BÜYÜK BEDEN TOP MODEL

20 yaşındaki Whıtney Thompson 'Geleceğin Amerikan Top Modeli' yarışmasında birinci oldu. Buraya kadar herşey normal ancak güzel Whıtney büyük bir beden bir model dersek?

Magazin

BÜYÜK BEDEN TOP MODEL  'İnsanlar her zaman zayıflık fikrine yapışıyorlar. Sağlıksız ve kötü görünüyor olsanız da sizden zayıf olmanız bekleniyor, ama ben buna hatyatım boyunca karşı çıktım ve kendi doğrularımı savundum.' diyor Whitney Thompson. 'Amerika'nın geleceğin top model',i yarışmasından birincilikle çıkan 20 yaşındaki Thompson, moda dünyasının tabularından birini yıkmış oldu.

Amerika'nın gelecek top modellerini belirleyen yarışma, televizyonun en çok seyredilen reality show'larından. Pek çok kızın arasından sıyrılıp çıkmayı başaran Thompson, model endüstrisinin standartlarının çok üzerinde ölçülere sahip. Birkaç santim farkla sıfır beden manken sınıflamasına giremiyen modellerin bile iş bulma sorunu yaşadığını düşünürsek ve yarışmanın jürisinde hep eski top modellerin bulunduğunu göz önünde bulundurursak, Thompson'ın bu yarışmadan birinci çıkması devrimsel bir şey.

Yarışma sırasında moralinin bozulduğu anlara dikkat çeken Thompson, 'aynaya bakıp diğer kızlara hiç benzemediğimi düşündüğüm anlar çok oldu' diyor. Ancak bu konudaki inatçılığını da şöyle dile getiriyor, güzel model; ' beni bu ölçülerimle bir ajans kabul etmese diğerlerinin kapısını tekrar tekrar çalacağımdan emin olabilirsiniz.' Bugün dünyanın en saygın ajanslarından biri olan Elite Model'le anlaşma yapan, 'Seventeen' dergisinin yeni yüzü olan Thompson, yarışmadan da tam yüz bin dolar kazandı. Umarız daha çok büyük beden top model olur da kadınların üstündeki baskı azalır.

H2
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: