Büyük bedenler için 6 stil tavsiyesi!

Vücut hatlarınızın büyüklüğünden şikayetçiyseniz ve stil sahibi olmak istiyorsanız bu stil tavsiyeleriyle şık olmanız mümkün...

Kadın

Büyük bedenler için 6 stil tavsiyesi! Vücut hatlarınız büyük olabilir ama bu stil sahibi olamayacağınız anlamına gelmemektedir. Bu tavsiyelere dikkat ederek şık gözükebilirsiniz.

Dikişlere Dikkat Edin

Güzel bir görüntünün en önemli maddesi dikim ve terziliktir. Terziliği iyi olmayan ürünler sizi yarı yolda bırakabilir ve kıvrımlarınızı gölgede bırakabilir.

Denge Önemli

Vücut tipiniz nasıl olursa olsun kum saati şekli vermeye çalışın. Vücut tipini belirledikten sonra parça seçimleri kolaylaşacaktır. Örneğin, kalçanız büyük ve bacaklarınız kalınsa bol bir etek veya dar kesim bir üst giyerek dengenizi oluşturabilirsiniz.

Problemlerinizi Takmayın

Vücudunuzda problem ettiğiniz bölgeyi kafanıza takmayın. Onun yerine güzel gördüğünüz kısımları daha güzel hale getirmeye başlayın. Her insan kusurlarıyla güzeldir…

Baskı Ve Desenler

Yatay çizgiler ve büyük desenlerden çekinmek yerine bunlar üzerinde bir strateji geliştirebilirsiniz. Örneğin, üst kısmı geniş bireyler alt bölgelerinde desenli kumaş kullanabilir.

Doğru Sütyen Seçimi

Giysilerinizin üzerinizde güzel durmasını sağlayacak maddelerden biri sütyen seçimidir. Doğru bir sütyen seçimiyle görünümünüzü şekillendirin. Üst kısmı kaldıran ve belinizi ince gösterebilecek sütyenler tercih edin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: