Büyük göğüsleri küçük gösterme tüyoları!

Büyük göğüslerinizi saklamak için gerekenden fazla mı çaba harcıyorsunuz? Bu sorun için sizlere küçük tüyolar hazırladık...

Kadın

Büyük göğüsleri küçük gösterme tüyoları! Büyük göğüslü kadınlar için kıyafet seçimi kimi zaman zor olabilir. Ancak göğüsleri daha küçük bir görünüme kavuşturmak için ufak kıyafet tüyoları vardır. Bu tüyolara dikkat ederek iyi bir görünüme kavuşabilirsiniz. İşte o tüyolar...

ASLA STRAPLEZ GİYMEYİN

Öncelikle straplez model kıyafetlerden uzak durmanız gerekiyor. Göğüsleri yukarı doğru sıkıştırdığı veya aşağıya doğru bastırdığından, straplez modeller büyük göğüslü kadınlar için en kötü tercihlerden biridir. Aynı şekilde tek kollu elbiseler de kötü bir tercihtir.

DÜŞÜK KOLLU TİŞÖRTLER GİYMEYİN

Düşük kollu tişörtler göğüsleri olduğundan daha büyük gösterir. Bu nedenle uzak durulması gereken bir diğer model budur. Öte yandan vatkalı modeller ve ince ip askılı tişörtler de asla tercih edilmemesi gereken modeller arasındadır. Bu modeller göğüslerinizi olduğundan büyük gösterir.

ELBİSE SEÇİMİNE DİKKAT

Dar ve uzun elbiseler büyük göğüslü kadınların temkinli yaklaşması gereken modellerden. Eğer uzun boyluysanız ve şekilli bir vücuda sahipseniz, şık bir topuklu ayakkabıyla bu elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ancak kısa boylu ve büyük göğüslüyseniz, uzun ve dar elbiseleri tercih etmeseniz daha iyi olabilir. Bunun yerine göğüs kısmından oturan mini modeller daha iyi bir tercih olacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: