Çukur dizisi 1. bölüm fragmanında neler var? Çukur oyuncu kadrosu ve konusu

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya hazırlanan Çukur, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya geliyor. Peki Çukur dizisi ile ilgili gelen ilk bilgilerde neler var? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor, konusu nedir? Şimdiden fanları oluşmaya dizinin izleyici adayları bu soruların yanıtlarını aramaya başladı. İşte Çukur dizisinin 1. bölüm fragmanı ve son bilgiler...

Dizi Galeri

Çukur dizisi 1. bölüm fragmanında neler var? Çukur oyuncu kadrosu ve konusu Sezonun iddialı dizilerinden olmaya aday Çukur dizisinden büyük merakla beklenen ilk tanıtım fragmanı geldi. Peki Çukur dizisinin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Oyuncuları ve konusu ile ilgili detaylar nedir? İşte Çukur dizisi ile ilgili gelen ilk bilgiler ve sayfayı açar açmaz izleyebileceğiniz Çukur 1. bölüm fragmanı...

ÇUKUR'UN TANITIM AFİŞİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Senaryosu ve oyuncularıyla günler öncesinden dikkat çekmeye başlayan Çukur dizisinin dün sosyal medyada yayınlanan ve çok konuşulan çarpıcı tanıtım afişi de dizinin ne kadar iddialı olduğuyla ilgili gelen ilk sinyaldi. Tanıtım fragmanındaki görücüye çıkan ilk gelen görüntülere göre dizi yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor.

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Son dönemin en gözde oyuncuları arasında yer alan Aras Bulut İynemli'nin başrolünde olduğu Çukur'un senaryosunu Gökhan Horzum, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk üstleniyor. Ay Yapım imzalı dizi Show TV’de ekranlara gelecek. Dizide yer alacak diğer oyuncular ise; Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş.ÇUKUR NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Dizinin yapımcı şirketinden bu konuda henüz bir açıklama gelmedi. 'Yakında' başlayacağı duyurulan dizinin önümüzdeki birkaç hafta içinde yayına girmesi öngörülebilir.

ÇUKUR 1. BÖLÜM KONUSU
Çukur dizisinin 1. bölüm konusu ile ilgili yayıncı şirketinden gelen ilk açıklama ise şöyle; İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? Çukur yakında Show TV’de başlıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: