BÜYÜK SÜRPRİZE SON 1 GÜN..

Hayal bile edemeyeceğiniz büyülü gecce için sadece bekleyin..

Magazin

BÜYÜK SÜRPRİZE SON 1 GÜN.. 9. Gecce Mekan Oscarları 29 Temmuz'da dağıtılıyor! Ama nasıl?

Gecce, sürpriz bir şekilde gerçekleştirilecek muhteşem ödül töreniyle tüm Türkiye'yi şok etmeye hazırlanıyor..

Daha önce Günay, Ritz Otel, Sepetçiler Kasrı, Adile Sultan Sarayı, Su Ada, Swissotel gibi İstanbul'un en güzel mekanlarında; Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı, Okan Bayülgen, Deniz Akkaya, Eyşan Özhim, Aysun Kayacı, Ayşe Özyılmazel gibi sunucularla, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Kenan Doğulu, Demet Akalın, Hande Yener, Ferhat Göçer gibi sanatçılarla gerçekleştirilen Türkiye'nin en büyük organizasyonu "gecce mekan oscarları' bu yıl hayal bile edemeyeceğiniz, dünyada eşi benzeri olmayan bir gecceyle sahiplerine ulaştırılacak..

Şimdi nefesler tutuldu, geri sayım başladı..

BÜYÜK SÜRPRİZE SON 1 GÜN..

29 Temmuz geccesi, dünyada eşi benzeri olmayan muhteşem bir törenle oscarlar sahiplerini bulacak ve bu muhteşem gecceyi yine geçtiğimiz yıla damgasını vuran çok ünlü bir televizyoncu sunacak!

İstanbullular, mekan sahipleri, müşteriler, Gecce hayatıyla ilgilenen herkes bu muhteşem gösteri karşısında şapka çıkartacak ve ayakta alkışlayacak..

Hayal bile edemeyeceğiniz büyülü gecce için sadece bekleyin..

İnanamayacaksınız!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: