BÜYÜKÜSTÜN VE ELÇİN'DEN AÇIKLAMALAR

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Gönülçelen'in başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin, "Dizinin geçtiğimiz sezonki bölümlerinde filizlenen aşk giderek alevlenecek" diyor..

Magazin

BÜYÜKÜSTÜN VE ELÇİN'DEN AÇIKLAMALAR Gönülçelen'bu akşam yeni sezonun ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Geçen sezon soluksuz izlenen dizide 'Hasret' ve 'Murat' karakterlerinin duygusal yakınlaşması hikayeyi finale doğru daha ilgi çeker hale getirmişti. Yeni sezonda bu ikili arasında filizlenen aşk yine tüm hızıyla devam edecek.

YENİ İLİŞKİLER DE VAR
Yeni yayın döneminde aşkın daha fazla ön plana çıkacağını belirten Cansel Elçin, "İlk bölümünün jeneriğinde görüldüğü gibi 'Murat' ve 'Hasret' aşkı devam edecek. Ayrıca mahalledeki insanların aşk hikayeleri de ortaya çıkacak. Gönülçelen'de çok heyecanlı olaylar izleyicilerle buluşacak" dedi. Dizide 'Hasret'i canlandıran Tuba Büyüküstün ise hikayenin daha yeni başladığını söyledi: "Bir adam çiçekçi bir kızı keşfediyor ve onu şarkıcı yapıyor. Öykü burada bitmiş gibi oluyor ama öyle değil, heyecan giderek artıyor."

BU AKŞAM 'HASRET' ŞOK YAŞAYACAK
'Hasret'in bir yıldız gibi parladığı gecceye, annesinin de orada olduğunu öğrenmesi gölge düşürmüştür. 'Hasret', yaşadığı hayal kırıklığı içerisinde güvenebileceği tek kişiye, yani 'Murat'a sığınacaktır. İkili, bütün kötü anıları arkalarında bırakıp yeni bir hayata başlamayı hayal etmektedirler. 'Kobra' ise parasızlığı yüzünden başını yine belaya sokar

Bunlarda ilginizi çekebilir: