BÜYÜKÜSTÜN’E KIZDI BASINA YÜKLENDİ

Beren Saat, başrolünü oynadığı “Güz Sancısı” filminin geçen salı İstinye Park’ta düzenlenen galasına sevgilisi Bülent İnal’ın iki yıl önce ayrıldığı Tuba Büyüküstün’ün katılmasını gazetelerin manşet yapmasına tepki gösterdi.

Magazin

BÜYÜKÜSTÜN’E KIZDI BASINA YÜKLENDİ Saat, dün gösterime giren filmdeki rol arkadaşlarıyla önceki akşam CNN TÜRK’te ekrana gelen “Nası Yani” programına konuk oldu.

Galaya el ele geldiği sevgilisi İnal’ın eski sevgilisi Büyüküstün’le anılmasından rahatsızlık duyduğunu belli eden Saat, rol arkadaşlarını göstererek, “Neye uğradığımızı şaşırdık. Bu bana biraz zavallı bir durum gibi geldi. Bir film tanıtılıyor ama 2 yıl önce bitmiş bir ilişki, her yerde kocaman fotoğraflar! Yönetmenimiz Tomris Giritlioğlu’nun gazetelerde pul kadar fotoğrafı bile yok. Oysa burada sanatsal bir eser tanıtılıyor ve bu filmde de biz oynadık” dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: