Kayınpederden onay geldi!

Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy’un aşk mücadelesi karşılık buldu. 5 yıl önce kendisini veto eden Turgut Toplusoy’un kalbini kazanan güzel oyuncu Ceyda Ateş, geçtiğimiz gün kayınpederinin sahibi olduğu markanın gönüllü modelliğini yaptı.

Magazin

Kayınpederden onay geldi! Sosyetik sevgilisi Buğra Toplusoy'un ailesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilen Ceyda Ateş, artık baş tacı oldu. Güzel oyuncu, bundan yaklaşık 5 yıl önce sevgilisinin babası Turgut Toplusoy tarafından veto edilmişti.

Aşkından vazgeçmeyen Buğra Toplusoy da babasına rest çekerek şirketteki hisselerini de alıp ABD'ye yerleşti. Ceyda Ateş, genç işadamıyla ilişkisi uğruna Türkiye'deki oyunculuk kariyerini yarıda bırakarak Florida'ya yerleşmişti.

Oğlu ile Ceyda Ateş'in aşkının kısa süreceğini düşünen baba Turgut Bey'in inadı geçtiğimiz haftalarda son buldu.

Kendisi gibi Buğra Toplusoy ile Ceyda Ateş aşkına karşı çıkan eşi Suzan Hanım'ı da alıp ABD'ye giden Turgut Bey, oğlu ve müstakbel geliniyle arasını düzeltti.

İkili ile işadamının arası öylesine düzeldi ki Ceyda Ateş, Turgut Toplusoy'un sahibi olduğu giyim markasının reklamını gönüllü olarak yapmaya başladı. Önceki gün ABD'deki moda çekiminde müstakbel kayınpederinin mağazasından ürünlerle objektif karşısına geçen Ateş, bu karelere etiket yapmayı unutmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: