Çadırda ölen kişi Aysun Kayacı'nın babası mı?

Adana'nın Çukurova ilçesinde sokakta kurduğu çadırda tek başına yaşayan, komşuların yemek götürdüğü kimsesiz 62 yaşındaki Selahattin Altınöz ölü olarak bulundu. 62 yaşındaki Altınöz'ün Aysun Kayacı'nın yıllar önce küstüğü babası olduğu iddia edildi.

Magazin

Çadırda ölen kişi Aysun Kayacı'nın babası mı? Adana'nın Toros Mahallesi 78179 Sokak’taki elektrik trafosunun yanına kurduğu çadırda yaşamını sürdüren ve mahalle sakinlerinin verdiği yemeklerle karnını doyuran Selahattin Altınöz, sabah saatlerinde kahvaltı getiren mahalleli tarafından ölü bulundu. Altınöz'ün cesedi Adli Tıp'a gönderilerek ölüm nedeni araştırılacak. Bu arada, çadırda hayatını kaybeden Selahattin Altınöz'ün Aysun Kayacı'nın babası olduğu iddia edildi.

Yıllar önce babasıyla tüm iletişimini koparan Aysun Kayacı, 2000'li yıllara damga vuran mankenlerdendi. Futbolcu Emre Aşık ile uzun yıllar aşk yaşayıp, evlilikten dönen Kayacı şimdilerde Amerika'da yaşıyor.

Yıllar önce babasıyla görüşmeme nedenini açıklayan Kayacı, can yayında babasının hasta olduğunu ve sürekli şiddet gördüğünü itiraf etmişti. Babasından şiddet gördüğü için onunla görüşmediğini söyleyen Aysun Kayacı, "Annem işçiydi, eve para getiriyordu ama o çalıyordu. Benim dayak raporum, artı annemin dayak raporu, üstüne kız kardeşimin dayak raporu ile boşandı benim annem" ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamalar sonrasında ise baba Selahattin Altınöz, "Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben Aysun’un söylediği gibi şiddet uygulasaydım Aysun 20 yıl önce dayaktan vefat etmiş olması gerekirdi" demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: