Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı!

Kerem Bürsin ile Çağatay Ulusoy, neredeyse pişti oluyordu.

Magazin

Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı! Oyuncu Kerem Bürsin, bir derginin kapak çekimi için geçtiğimiz pazartesi Kilyos’ta bir beachteydi. Bürsin, kamera karşısına geçtikten birkaç dakika sonra kumsala Çağatay Ulusoy geldi. Uzaktan Kerem Bürsin’i fark etti. Ulusoy, bir anda yön değiştirdi.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!Sıkıntılı günler geçiren Çağatay Ulusoy, teknesine atlayıp denize açıldı. Çekim ekibi bu durumu fark etti. Kerem Bürsin’e, Çağatay Ulusoy’dan hiç söz edilmedi.

Çağatay Ulusoy, Kerem Bürsin’i görmeseydi kumsaldaki balık lokantasında arkadaşları ile buluşup keyif yapacaktı.

Kerem Bürsin ile Çağatay Ulusoy’un birbirlerinden uzak durmalarının sebebi ise Serenay Sarıkaya.

Kerem Bürsin'den 'Para krizi' iddialarına yanıt!

Kerem Bürsin'den 'Para krizi' iddialarına yanıt!Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya başrolünü paylaştıkları ‘Medcezir’in setinde 2013’te aşk yaşamaya başlamıştı. İkilinin ilişkileri 1.5 yıl sürdü.

Serenay Sarıkaya 2015’te bir reklam filminde kamera karşısına geçtiği Kerem Bürsin ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çiftin aşkı 3 yıldır tam gaz devam ediyor.

Çağatay Ulusoy, Netflix için çekilen ‘The Protector’ dizisinde özel güçleri olan ‘Hakan’ adlı karaktere hayat verecek. Dizi, İpek Gökdel’in ‘Kara Kalem’ adlı kitabından uyarlandı.

Yazar İpek Gökdel başrol için Kerem Bürsin’in uygun olacağını açıklamıştı. Ancak yapımcı firma Çağatay Ulusoy’da ısrar etti. Rolü çok isteyen Kerem Bürsin kararı öğrenince üzüldü.

Çağatay Ulusoy'un moral tatili!

Çağatay Ulusoy'un moral tatili!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: