Çağatay Ulusoy eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı yeniden takibe başladı!

Son günlerde adı Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı ile anılan oyuncu Çağatay Ulusoy, sosyal medya hesabından eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı takip etmeye başladı.

Magazin

Çağatay Ulusoy eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı yeniden takibe başladı! Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı geçen günlerde Silivri Adliyesi'nde tek celsede boşanmış, çiftin ayrılığıyla ilgili Subaşı'nın, oyuncu Çağatay Ulusoy ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak Ulusoy, Instagram hesabı üzerinden bu dedikoduları kesin bir dille yalanlamış, ''Hem Acun ağabey hem de Şeyma arkadaşımdır. Birkaç gündür devam eden çirkin, yakışıksız, asılsız ve anlamsız ifitraların son bulmasını dilerim'' demişti.

Bu gelişmelerin ardından Çağatay Ulusoy cephesinden ilginç bir hamle geldi. Yakışıklı oyuncu, 2013'te "Medcezir" dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve 2015'te ayrıldığı Serenay Sarıkaya'yı Instagram'da takibe aldı. Dikkatlerden kaçmayan bu gelişmenin aksine Serenay Sarıkaya ise Çağatay Ulusoy'u takip etmiyor.


Çağatay Ulusoy, geçen aylarda da Serenay Sarıkaya'nın Instagram'a koyduğu bir fotoğrafa bakarken yanlışlıkla beğenmiş, ardından beğenisini hemen geri çekmişti. Öte yandan Serenay Sarıkaya, 2 yıldır Kerem Bürsin ile aşk yaşıyor.

"İşte boşanmanın sebebi"Sinem Umaş'tan şoke eden iddialar!

Sinem Umaş'tan şoke eden iddialar! "Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy..."Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın aşkı devam ediyor!

Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın aşkı devam ediyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: