Çağatay Ulusoy hayranlarına seslendi!

Çağatay Ulusoy, yeni projesini çektiği bu video ile duyurdu.

Dizi Galeri

Çağatay Ulusoy hayranlarına seslendi! Son olarak "İçerde" dizisinde rol alan Çağatay Ulusoy yeni projesini çektiği bir video ile duyurdu. Sosyal medyadan paylaştığı bu videoda hayranlarına seslenen oyuncu, "Duyduklarınız doğru, çıkan haberler doğru. 2018 yılında çok farklı bir projeyle döneceğim" dedi.

Çağatay Ulusoy neden imaj değiştirdi?

Çağatay Ulusoy neden imaj değiştirdi?
Mayıs 2017’de imzalandığı duyurulan Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin detayları netleşmeye başladı. Merakla beklenen yapımın ana karakterini ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak. Osmanlı ve Türk efsanelerinin yanı sıra tarihten esinlenen bir kahramanlık hikayesini anlatacak olan dizinin senaryosu ise iki önemli isme emanet.

Çağatay Ulusoy kilo almaya başladı!

Çağatay Ulusoy kilo almaya başladı!Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği diziyi Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem ve Ezel, Suskunlar gibi başarılı projelere imza atmış Pınar Bulut kaleme alacak. Netflix, 2018 yılında tüm dünyada aynı anda yayınlanacak Türk orijinal dizisiyle ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edecek.

Bensu Soral'dan Çağatay Ulusoy itirafı!

Bensu Soral'dan Çağatay Ulusoy itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: