Çağatay Ulusoy ile Burçin Terzioğlu aynı dizide!

Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi "The Protector"de Çağatay Ulusoy'a aranan partner bulundu. Yapım şirketi Burçin Terzioğlu ile anlaştı.

Dizi Galeri

Çağatay Ulusoy ile Burçin Terzioğlu aynı dizide! Poyraz Karayel dizisinin bitişinin ardından bir süre ekranlardan uzak kalan ve dinlenen başarılı, güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, yeni projesi için Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi “The Protector”ı seçti. Dizinin diğer başrol oyuncusu ise Çağatay Ulusoy.

The Protector'da sürpriz isimler!

The Protector'da sürpriz isimler!Bugüne kadar yer aldığı her projede başarılı oyunculuğuyla övgüler toplayan Burçin Terzioğlu, son olarak yer aldığı 3 sezon devam eden Poyraz Karayel dizisinin ardından bir süre dinlemeyi tercih etmiş ve ekranlardan uzak kalmıştı. Terzioğlu’nun aklını Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi “The Protector”daki “Rüya” karakteri çeldi.

Klip yıldızı Burçin!

Klip yıldızı Burçin!Burçin Terzioğlu tarafından hayat verilecek “Rüya” karakteri, sonsuz aşkı deneyimlemiş, göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndüren özgür ve güçlü bir kadındır.

Burçin Terzioğlu'nun özlemi!

Burçin Terzioğlu'nun özlemi!Yıldız oyuncu, onu uzun süre sonra setlere döndüren ‘The Protector’ı karakter ve hikayenin farklı olmasından ötürü kabul ettiğini dile getiriyor. Önümüzdeki aylarda yayınlanması planlanan ‘The Protector’ ve Terzioğlu’nun canlandırdığı Rüya karakteri heyecan yaratacak.

Saçlarına ne oldu?

Saçlarına ne oldu?

Bunlarda ilginizi çekebilir: