Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın aşk tatili!

Çağatay Ulusoy ile oyuncu sevgilisi Duygu Sarışın, Ulusoy’un teknesiyle Marmaris koylarını gezmeye devam ediyor. Sarışın tekne demirledikçe kendini serin sulara bırakırken, Ulusoy dalgıç kıyafetini giyip sualtını keşfe çıkıyor.

Magazin

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın aşk tatili! Çağatay Ulusoy ile oyuncu sevgilisi Duygu Sarışın, Ulusoy’un teknesiyle Marmaris koylarını gezmeye devam ediyor. Sarışın tekne demirledikçe kendini serin sulara bırakırken, Ulusoy dalgıç kıyafetini giyip sualtını keşfe çıkıyor.

EGE’DE STRES ATIYOR

Uyuşturucu ticareti davasında hakkında hapis kararı çıkan oyuncu Çağatay Ulusoy, stres atmak için sevgilisi Duygu Sarışın’la tatile çıktı. İkili bayram öncesi Marmaris’ten Ulusoy’a ait tekneyle denize açıldı. Ulusoy ve Sarışın, önceki gün demirledikleri koyda objektife takıldı.

Başka koya geçti

Sarışın bir kız arkadaşıyla kendini sulara bırakırken, Ulusoy dalış kıyafetini giyip zodyakla başka koya geçti. Hem sualtını keşfedip hem de balık avlayan oyuncu, dönüşte duşunu alıp üst kısımda dinlenmeye çekildi. Sarışın da yanına giderek onunla sohbete daldı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: