Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu!

Avrupa tatili dönüşü Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin çiftinin keyfi Çağatay Ulusoy soruları yüzünden kaçtı.

Magazin

Çağatay Ulusoy soruları moral bozdu! Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin Avrupa tatili dönüşü Atatürk Havaalanı'nda objektiflere yansıdı. Yurt dışında Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy ile karşılaştığı iddia edilmişti.

24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimde oy kullanmak için tatillerini erken sonlandıran ikiliden Kerem Bürsin, "Tatil müthiş geçti, çok güzeldi, müthiş bir tatil oldu” dedi. Serenay Sarıkaya’nın sevgilisini arkada bırakıp hızla lüks taksiye binmesi ise dikkati çekti.

Bürsin, Kilyos’taki plajda bir derginin kapak çekimini yaparken Çağatay Ulusoy da aynı plaja gitmişti. Çekimde Kerem Bürsin'i fark eden Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy’un yolunu değiştirdiği iddia edilmişti.

Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı!

Çağatay, Kerem'i görünce denize açıldı!Serenay Sarıkaya’nın taksiye binmesinin ardından bavulları taksinin bagajına yükleyen Kerem Bursin, meslektaşı ile pişti olması hakkındaki sorulara şoke oldu. Dudak hareketleriyle haberinin olmadığını ifade eden yakışıklı oyuncunun, sorular karşısında morali bir hayli bozuldu.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in yüzü gülmüyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: